Blog eKoleżanki

Do sklepu Blog eKoleżanki


Kinga

Najdroższy krem świata - Krem szafranowy do rąk

W związku z tym, iż jestem miłośniczką kuchni włoskiej, a na moim stole spaghetti gości przynajmniej raz w tygodniu, domownicy moi, potraw „szafranowych” uraczają rzadko. Za to, ostatnimi czasy, udało mi się odkryć wyjątkowy krem, którego śmiem zwać najdroższym na świecie.

Najdroższy krem świata - Krem szafranowy do rąk

Zawiera on bowiem, ekstrakt z najdroższej przyprawy na świecie, wyżej wspomnianego - szafranu (w krajach zachodnich cena 1 kg szafranu wynosi 6000 PLN), oraz oleju arganowego, zwanego nie przez przypadek – „płynnym złotem”, czy „eliksirem młodości” - a to przecież nie byle co :)

W kremie zawarto cenne, i co najważniejsze, naturalne składniki, takie jak: olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, masło shea, ekstrakt z aloesu oraz ekstrakt z szafranu, którego nieco cierpki zapach, przypomina zapach skoszonej trawy.
Krem dobrze się wchłania, a skóra po nim jest nawilżona, jakby pokryta jedwabną mgiełką. Konsystencja kremu jest delikatna, a zapach przyjemnie intensywny.

Powiem Wam coś jeszcze, tak miedzy nami... Kiedy moja mama posmarowała sobie dłonie kremem szafranowym, zamówiła od razu trzy. I co najdziwniejsze, że trzy słoiczki tylko dla niej :). Utwierdza mnie to w przekonaniu, że musi być on wyjątkowy.


29 stycznia 2015 | Kinga